0533 268 6751 - sghurda@gmail.com

Tekirdağ - İstanbul Hurda Çelik

Tekirdağ ve İstanbul Hurda ve metal sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren SG Hurda olarak, hurda çelik alım ve satım işleri yapmaktayız. Her türlü hurda çelik alım ve satımı için firmamızla iletişime geçebilir ve güncel hurda çelik fiyatlarını talep edebilirsiniz.

Tekirdağ - İstanbul Hurda Alüminyum

SG Hurda olarak; geri dönüşüm sektöründe yoğun talep gören hurda alüminyumların alım ve satım işlerini yapmaktayız. Firmamız hurda alüminyumları değerinde alıp satmaktadır.

Tekirdağ - İstanbul Hurda Bakır

Tekirdağ ve İstanbul hurda ve metal sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren SG Hurda olarak, hurda bakır alım ve satım işleri yapmaktayız. Her türlü hurda bakır alım ve satımı için firmamızla iletişime geçebilir ve güncel hurda bakır fiyatlarını talep edebilirsiniz.

Tekirdağ - İstanbul Hurda Demir

Tekirdağ ve İstanbul Hurdacılık sektöründe yoğun olarak alım ve satımını yapılan hurda demirler SG Hurda tarafından değerinde alınır ve satılır. Her nevi hurda demir alımı yada satışı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tekirdağ - İstanbul Hurda Kağıt

Tekirdağ ve İstanbul Hurda ve atık kağıt sektöründe faaliyet gösteren SG Hurda olarak; 1. hamur beyaz atık kağıt, imhalık arşiv atık kağıt, kitap gazete atık kağıt, matbaa talaş, kırpıntı kağıt, renkli hurda kağıt gibi ürünlerin alım ve satımını yapmaktayız.

Tekirdağ - İstanbul Hurda Plastik

Tekirdağ ve İstanbul hurda plastik gibi geri dönüştürülebilen ürünlerin alım ve satımı yapan SG Hurda, her nevi hurda plastik ürünlerini değerinde alıp satmaktadır. Hurda plastik satışı için firmamızla iletişime geçebilir ve güncel hurda plastik fiyatlarını talep edebilirsiniz.

Tekirdağ - İstanbul Hurda Sarı

Tekirdağ ve İstanbul hurda ve metal sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren SG Hurda olarak, hurda sarı alım ve satım işleri yapmaktayız. Her türlü hurda sarı alım ve satımı için firmamızla iletişime geçebilir ve güncel hurda sarı fiyatlarını talep edebilirsiniz.
SG HURDA Tekirdağ ve İstanbul Avrupa Yakası 0533 268 6751 - sghurda@gmail.com
WhatsApp İletişim